Тел: (050) 582-8080 (еще тел.)

Отчет о выставке во Львове

Выставка "Насіння та Реманент" проходила с 17 по 19 октября в г.Львове (где проходила выставка).
На выставке наш Технический центр "Садово-огородная техника" совместно с нашим дилером во Львове, компанией "Агро-Имидж", представили мотоблоки Бенасси, а также рабочие органы и навесное оборудование нашего производства. Особый интерес вызвало видео работы качественных итальянских мотоблоков, которое, как обычно на выставках, транслировалось нами на телевизионном экране.

Прочитать официальный пресс-релиз и посмотреть некоторые фотографии с выставки можно ниже:
Официальный пресс-релиз с выставкиШановні колеги!

Повідомляємо Вам, що у Львові 17-19 жовтня успішно відбулась IX спеціалізована виставка «Насіння та реманент», наступна сільськогосподарська виставка "Агротехніка-2013"- з 5 по 7 березня 2013 р.

Інформація про підсумки виставки "Насіння та реманент" на сайті: http://nir.expolviv.ua

Виставка проходила в ПС «Україна», вул. Мельника, 18.
На виставку привезли свою продукцію близько 60 компаній з різних областей України.

Фото з виставки: http://nir.expolviv.ua/ua/foto/

Під час церемонії відкриття з вітальним словом до учасників та відвідувачів виставки звернулись:
Роман Андрійович Верещинський – начальник головного управління агропромислового розвитку Львівської обласної держадміністрації, Жан Вікторович Захаров - заступник директора з комерційної діяльності компанії «Свитязь» та Тетяна Іванівна Лазебник - заступник головного редактора журналу «Дім Сад Город».

Учасники виставки - виробники та продавці насіння, саджанців, добрив, засобів захисту рослин, садового інструменту, сільгосптехніки, запчастин, навісного обладнання та мотоблоків, а також представники аграрних ЗМІ. Експоненти ознайомлювали відвідувачів з новинками та сучасними пропозиціями на сільсько- господарському ринку. Відвідувачі виставки - фермери, керівники та представники сільгосппідприємств, спеціалізованих магазинів та гуртівень, власники дачних та присадибних ділянок, городники, студенти спеціалізованих навчальних закладів. Всього відвідало виставку біля 5 тисяч осіб.
Особливим попитом серед відвідувачів користувалися насіння овочів та саджанці ягідників, фруктових дерев та квітів, що були представлені на виставці компанією Свитязь (Львів), АгроСвіт (Полтава), Украгровест (Рівне), Леон (Львів), ТМ Семена Украины (Київ), ФГ «Львівською дослідна станція садівництва «Неслухів» та ПП Пегида з Неслухова (Львівська обл.), Інститутом c/г Карпатського регіону (Львівська обл.), Євросад ТМ (Львівська обл.) та ін. Розсадник Брусвяна з Києва привезли відвідувачам виставки популярні сьогодні саджанці різних сортів лохини канадської або чорниці високорослої та ремонтантні сорти малини.
Сільгосптехніку на виставці «Насіння та реманент» представляли компанії - Садово-городня техніка з Києва – мотоблоки та запчастини, компанія АМАКО (Київ)- трактори, Агромотор-сервіс (Хмельницька обл.) – причепи, запчастини та навісне обладнання, Львів-Агротех – трактори та мотоблоки, ППМ-Спецтехніка (Хмельницький) –мотоблоки та навісне обладнання, компанії «Агротех» та «Аеромех» з Луганська - обладнання для очищення та сепарування зерна, зерносушарки - компанія Фінпро (Київ).
На виставці можна було ознайомитись з характеристиками, вибрати та придбати добрива, як мінеральні, так і органічні, які представляли компанія «Деметра» (Черкаси), Агро-Дельта Груп (Київ), ТМ «Біоактив» (Львів).
Стимулятори росту представляла компанія «Кю. Ес.Сі» (Київ), засоби захисту рослин - БТУ-центр (Вінницька обл.), «Деметра» (Черкаси) та Агро-Дельта Груп «Київ». Багато цікавого і корисного можна було побачити на стенді «Клубу Органічного Землеробства» (м. Львів) – продукція та новітні технології безпечні для природи та людини. В рамках роботи виставки відбулись семінари: «Ягідництво та насадження кісточкових культур – перспектива господарств Західного регіону», «Біологічні біостимулянти крокують до органічного землеробства разом з фермерами і власниками присадибних ділянок, «Органічне землеробство - запорука здоров"я людини».

Інформаційна підтримка:
Аналітичний партнер: Агро Перспектива.
Галузевий медіа-партнер: Аграрна країна.
Генеральний інтернет-партнер: Агровектор.
Інформаційні спонсори: Проект Агро, Аграрник, Аграрная неделя, Агроном, Агропартнер, Агроснаб Черноземья, Дім, сад, город, Добрий господар, Агробізнес кур’єр, Реклама на село, Чим Хата Багата, Фермерське господарство, Аграрна Країна, Лідер України, АгроМаркет, АгроСвіт, Organic.ua.

Подписка

Вы можете оформить бесплатную подписку на наши статьи и новости на сайте. Подписанные пользователи получают уведомления о новых статьях на электронную почту.

Я хочу подписаться!

captcha
Мы обязуемся не передавать вашу информацию третьим лицам! Вы будете получать только новые статьи и новости с этого сайта.